Обклейка автомобіля плівками

Прозорі захисні плівки (бронювання авто)
Бронювання авто проводиться прозорою захисною плівкою, здатною впевнено протистояти подряпинам на кузові. Ми виконуємо обклеювання матовою та прозорою поліуретановою плівкою. Також працюємо з карбоновою плівкою та плівкою для зміни кольору авто.

Антигравійна плівка захистить від:

  • гравію з-під коліс автомобілів;
  • кислотних дощів;
  • агресивного ультрафіолету, який стає головним винуватцем вигорання ЛКП;
  • від гілок, тварин та птахів;
  • при дрібних ДТП або неуважності водія під час паркування.

Проводимо обклеювання як всього автомобіля, так і окремих його частин (капот, фари, двері, бампера, крила, дзеркала).
Обклеювання кузова з максимальним захистом ЛКП прослужить щонайменше 3 роки експлуатації.

Захисні плівки для кузова з візуальним ефектом (мат, карбон, кольорові та інші)
Захисні плівки з візуальним ефектом мають багатошарову структуру. Міцний верхній шар (TOP COAT) забезпечує стійкість до механічних пошкоджень. При цьому він залишається еластичним, а значить дрібні подряпини та потертості затягуються без термічної обробки.
Гідрофобні властивості плівки досягаються шляхом застосування вкраплень нанокераміки. Вкраплення перебувають у самій структурі верхнього шару, отже не змиваються і стираються з часом.
Шар поліуретану у плівках STEK проходить додаткове очищення. Унікальна прозорість надає додаткової глибини забарвлення автомобіля.

Плівки для скла
Плівка STEK DYNOflex виготовляється на основі поліуретану, завдяки чому вона ефективно поглинає енергію від ударів каміння. Плівка прозора, але через властивості матеріалу має невелику крокрень. Плівка відповідає всім нормам держстандартів.
Захисна плівка на лобове скло встановлюється зовні та приймає на себе всі негативні дії навколишнього середовища. Всі сліди від каменів або сторонніх предметів, що прилетіли в лобове скло, залишаться саме на плівці. Установка захисної плівки на лобове скло здатна зберегти його цілісність та зовнішній вигляд на довгий час

  • Захисна плівка для лобового скла STEK DYNOflex забезпечує комфортне та безпечне водіння.
  • Завдяки щільній багатошаровій структурі DYNOflex чудово гасить енергію удару від гравію та інших предметів.
  • Плівка має гідрофобні властивості, завдяки чому досягається ефект "антидощ".
  • Верхній шар плівки - самовідновний. Дрібні подряпини та потертості затягуються з часом.
  • На 99 % захищає від ультрафіолету.

Якщо ви зараз думаєте, що придбати нове скло буде краще – порахуйте вартість нового скла, його заміну і вашу тривожність щодо того, чи правильно його установили. Після пошкодження плівка легко видаляється, а лобове скло вашого авто знаходиться під захистом і залишається в оригінальному стані.

Інтер’єрні антимікробні плівки
При виробництві інтер'єрної плівки COVAX використовується передова антимікробна технологія на основі застосування частинок срібла та мікрополімерних мереж.
Завдяки часткам срібла плівка COVAX виділяє іони, які ушкоджують мембрану бактерій, внаслідок чого він гине.
Мікрополімери, своєю чергою, додатково пошкоджують мембрану мікробів, завдяки своїй структурі, що складається з гострих елементів.
Плівка COVAX може застосовуватись на будь-яких глянцевих поверхнях, з якими ви часто контактуєте: пошкодження ручок, екрани, декоративні вставки.

Якщо у вас виникли питання, або ви хочете прорахувати вартість обклейки автомобіля – тисніть на кнопку і ми найближчим часом вас проконсультуємо.

Записатись